Zgłoszenie o wypadku oraz powalone drzewo na linii energetycznej

W sobotę 29 czerwca o godz. 8:21 nasza jednostka została zaalarmowana o wypadku w miejscowości Białe-Figle, jednak po dojechaniu na miejsce zastępu straży nie udało się zlokalizować miejsca zdarzenia, a w międzyczasie okazało się, że wypadek ten miał miejsce na terenie powiatu wysokomazowieckiego na trasie Ciechanowiec-Siemiatycze i wyjazd został zakwalifikowany jako alarm fałszywy. W sobotę 29 czerwca o godz. 15:45 nasza jednostka została zaalarmowana o powalonym drzewie na linii energetycznej w miejscowości Godlewo-Baćki. Po dojechaniu na miejsce działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia do czasu przybycia Pogotowia Energetycznego oraz usunięciu drzewa z linii energetycznej. W działaniach brał udział jeden zastęp OSP Boguty-Pianki.

ospboguty