Zgłoszenie o pożarze stodoły oraz powalone drzewo na drodze

W poniedziałek 17 lipca o godz. 19:20 nasza jednostka została zaalarmowana o pożarze stodoły w miejscowości Białe-Misztale. Po dojechaniu na miejsce pierwszego zastępu okazało się, że pali się sterta śmieci, która znajdowała się w bliskiej odległości od zabudowań. Działania gaśnicze polegały na podaniu prądu wody na palące się śmieci oraz przelaniu miejsca pożaru. Do akcji gaśniczej zadysponowane zostały 3 zastępy OSP Boguty-Pianki. O godz. 21:50 nasza jednostka została ponownie zaalarmowana tym razem do powalonego drzewa na DW690 w miejscowości Białe-Misztale. Jadąc do zdarzenia zastęp straży napotkał dwa powalone drzewa na DW690 w miejscowości Białe-Szczepanowice. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, kierowaniu ruchem oraz usunięciu drzew z drogi. W działaniach brał udział jeden zastęp OSP Boguty-Pianki.

ospboguty